fresh menu leftfresh menu right
fresh photo

Home Konstelace bez ega
PDF Tisk Email

KONSTELACE BEZ EGA


 


Vědomé posilování dobrých pocitů. Očištění příběhů v konstelacích bez ega.


Jednoduché techniky k odpojení rušivých vlivů ega. Otevření se pomoci z úrovní Zemských a Duchovních Etických Principů. Rozpouštění nevědomosti a utrpení. Radost ze života. Nalezení smysluplnosti a štěstí.

Jsme děti Země i Nebe, dokonalé cítící bytosti. Můžeme si  zvolit, zda budeme přežívat nebo zda prožijeme svůj život šťastně a naplněně. Naučíme-li se rozpoznávat, kdy se projevuje naše skutečné, "pravé" Já a kdy jsme my (i ti okolo nás) pod zničujícím vlivem ega, prožijeme každý okamžik svého života šťastněji a naplněně.

S humorem a nadhledem prohlédneme hry na utrpení, které hrajeme se sebou i s ostatními a tím se z nich osvobodíme. Dokážeme tak snadněji rozpoznat svůj skutečný potenciál a možnosti a vytvářet hojnost, štěstí, radost, přinášet užitek sobě, ostatním, světu.

Na svých vlastních konkrétních příbězích budeme moci zažít proměnu svých náhledů a postojů. Fenomenální techniku konstelací použijeme jako náhled do spleti příběhů. Minulé karmické zátěže budou rozpuštěny, aniž bychom museli znovu vstupovat do minulosti.
Zaměříme se na pokročilé techniky budování celistvého energoinformačního systému. Při konstelacích a řízených meditacích bude na nás „pracováno“. Zažijeme rozdíl v potlačování emocí (vliv ega) a vystupování z emocí (bytí ze srdce). V osobních tématech a příbězích pomocí duchovní terapie rozkryjeme souvislosti a rozpustíme karmické zátěže individuální, rodinné i rodové.

Tím se výrazně zjednoduší a zprůhlední fungování ve vztazích. Šťastnější, klidnější a pohodovější život s našimi nejbližšími, přáteli a spolupracovníky, více elánu do života a zlepšení zdraví - to vše jsou oblasti, do kterých se postupně přenáší naše změny vnitřních postojů.

Tento seminář je zaměřen jak na individuální konstelace, tak i na transformaci společných témat. Počet míst je omezen na 6 osob, každý účastník si postaví vlastní konstelaci.

V případě  zájmu kontaktujte obratem paní Kakosovou, tel.č. 603 281 868.


S přáním krásných a šťastných dnů

Pavlína Jemelíková , www.doteky-reiki.cz

 

 


Založeno na Joomla!. Designed by: lonex moodle hosting Valid XHTML and CSS.